Font Màgica (Magische Fontein)
Font Màgica behoort tot 1 van de mooiste fontijnen ter wereld en is te bewonderen aan plaça d’Espanya.
Het is een watershow in combinatie met licht en muziek. De fontijn spuwt het water metershoog de lucht in en krijgt prachtige kleuren en dat op de maat van de muziek.
De nummers zijn elke 30 minuten en elke kuur duurt een kwartier. Het zijn operaklassiekers en popmuzieknummers.
De fontijn is gebouwd in 1929 samen met Palau Nacional voor de wereldtentoonstellingen. Hij is ontworpen door Josep Puig i Cadafalch.
Naast een spetterende show gaan ook alle “kleinere” fontijnen aan en is het vanaf de venetiaanse torens tot boven bij het paleis een prachtige watershow met als kopstuk natuurlijk de Font Màgica.
la Font Màgica is een echte aanrader en is gratis te bewonderen.
Van Mei t/m September is de show van do.-zo. 21.00-23.30 uur en de rest van het jaar vr.-za. 19-21.00 uur. De fontein doet het niet van 15 november tot 1 december en van 9 januari tot 25 februari vanwege onderhoudswerkzaamheden!
la Font Màgica is gelegen aan de Avinguda de la Reina Maria Cristina:














februari 9th, 2010 at 09:46
Inderdaad een aanrader, wij hebben ervan genoten, vooral het nummer Barcelona, dat doet me steeds terug denken aan de olymische spelen.
Het moet echter wel donker zijn om er 100% van te genieten.
Kom wel op tijd om een goed plaatsje te bemachtigen want zelfs de trappen zitten vol publiek.
Zet het op film en je kunt thuis nog alles nebeleven want van deze stad krijg je nooit genoeg.